
1.204 RON
Saltea de cocos COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Protectie saltea: INCLUSIV protectie saltea
20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stocDimensiuni 15×80×200 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 15 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Nivel fermitate | Medie-tare |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Dimensiune saltea | Dimensiuni 200 x 80 cm |
| Proprietăți | Ortopedice |
| Duritate | Medii T3/T4 |
| Lățime | 80 cm |
| Greutate | 8 kg |
| Producător | Mirjan |

20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stoc
70×140 cm, fabricată din spumă, cu husă detașabilă