Recomandăm
249,99 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 249,99 RON
- 14.01.2026 - 249,99 RON
- 28.11.2025 - 271,49 RON
- 19.11.2025 - 270,99 RON
- 16.11.2025 - 270,49 RON
- 15.11.2025 - 269,99 RON
- 25.09.2025 - 249,49 RON
- 24.09.2025 - 248,99 RON
- 22.09.2025 - 248,49 RON
- 20.08.2025 - 245,49 RON
- 04.08.2025 - 266,99 RON
- 02.08.2025 - 265,99 RON
- 27.07.2025 - 261,49 RON
- 12.07.2025 - 260,99 RON
- 09.07.2025 - 260,49 RON
- 04.07.2025 - 259,99 RON
- 28.06.2025 - 258,99 RON
- 26.06.2025 - 257,99 RON
- 25.06.2025 - 256,99 RON
- 22.06.2025 - 256,49 RON
- 02.03.2025 - 251,99 RON
- 28.02.2025 - 233,49 RON
- 22.12.2024 - 232,49 RON
- 15.12.2024 - 231,99 RON
- 11.12.2024 - 230,99 RON
- 28.09.2024 - 250,99 RON
- 27.09.2024 - 250,49 RON
- 21.09.2024 - 231,99 RON
- 18.09.2024 - 231,49 RON
- 18.09.2024 - 235,99 RON
- 29.08.2024 - 248,49 RON
- 25.08.2024 - 247,99 RON
- 22.08.2024 - 246,99 RON
- 15.08.2024 - 243,49 RON
- 14.08.2024 - 234,49 RON
- 31.07.2024 - 246,99 RON
- 15.01.2024 - 249,99 RON
Descrierea produsului
Toboganul pentru băieți și fete se remarcă prin stabilitatea sa excelentă pentru siguranța copiilor dumneavoastră. Potrivit pentru utilizare în interior și exterior. Lungimea toboganului este de 115 cm. Fabricat din material de înaltă calitate și durabil.
Dimensiuni
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 90 cm |
Specificații
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Greutate | 6,3 kg |
| Material | Plastic |
| Sarcina | 35 kg |
| Vârsta recomandată de la | 2 ani |
| Producător | Dolu |
Recenzii
4.52 evaluări
5
1 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Toboganul este stabil, totuși ușor de transportat
Când se udă, apa rămâne jos.













