



Dimensiuni 120×90×40 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Mobilierul este fabricat din MDF mat și plăci aglomerate, cu grosimi de 28 și 18 mm, laminate pe ambele fețe, finisate cu margini din ABS de 1 mm. Blatul este acoperită cu lac poliuretanic mat, de aceea producătorul recomandă utilizarea de suporturi pentru a proteja suprafața de zgârieturi în timpul utilizării.
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 120 cm |
| Suprafață | Lucioasă, Mată |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Decor | Stejar |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Fără picioare |
| Stare | Nou |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate cu ambalaj | 70 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

85×150×40 cm, cu picioare, combinată

Cu sertare, cu picioare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
87×150×42 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
85×150×40 cm, cu picioare, combinată

Cu sertare, cu picioare, lucioasă
În stocLivrare gratuită
70×60×35 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

104×79×40 cm, cu sertare, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
85×220×40 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, combinată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
81×163×38 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
69×60×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
80×113×40 cm, cu sertare, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Mată, dreaptă, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
89×200×48 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
70×60×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
70×40×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
80×90×40 cm, cu sertare, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
133×87×43 cm, cu sertare, mată

Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn masiv, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, combinată, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

40×100×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată