Recomandăm
Mazzoni Comodă LANA 04 Stejar Artisan - DULAP VERTICAL CU 2 UȘI CU SERTARE
Dimensiuni 85×150×40 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.319 RON
- 05.08.2025 - 1.319 RON
- 05.08.2025 - 1.318,01 RON
- 05.08.2025 - 1.319,01 RON
- 01.08.2025 - 1.319 RON
- 31.07.2025 - 1.249,66 RON
- 06.03.2024 - 1.229 RON
- 19.01.2024 - 1.119 RON
Descrierea produsului
Colecția de mobilier LANA este alegerea perfectă pentru persoanele care caută simplitate și minimalism în amenajarea interiorului lor. Acest mobilier este realizat în stilul loft și se distinge prin picioarele și mânerele din metal, care îi conferă un plus de aer industrial. Datorită dimensiunilor sale, colecția LANA este ideală pentru camerele de zi mici, unde va permite crearea unui spațiu funcțional și confortabil. Designul robust al mobilierului asigură durabilitate timp de mulți ani, iar aspectul lor de design atrage atenția și adaugă modernitate interiorului.
Dimensiuni
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Tip | Combinate |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Formă | Dreaptă |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Stare | Nou |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | Plăci aglomerate + oțel acoperit cu pulbere |
| Stil | Loft |
| Greutate cu ambalaj | 62 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |
Cele mai bune produse de la mazzoni.ro

Mazzoni GOKEE S-90 Stejar Maro/Negru Mat - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU LAMELE
42×90×60 cm, mată, decor stejar

MAZZONI EXPORT ADELE Bej Latte (țesătură Monza 60)/cadru Stejar Natural - SCAUN DIN LEMN BOUCLÉ PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Mazzoni LEXUS Stejar Artisan/Antracit (Gri închis) - MĂSUȚĂ DE CAFEA EXTENSIBILĂ MODERNĂ
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mazzoni OSLO Alb Mat - MĂSUȚĂ EXTENSIBILĂ CU RIDICAREA BLATULUI MĂSUȚĂ DE CAFEA
Extensibilă, în stil modern, mată

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ALTEA Piele ecologică Retro Brandy/picioare negre - SCAUN MODERN PENTRU LIVING/SUFRAGERIE/BUCĂTĂRIE/BIROU
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural/cadru negru - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ADELE Bej (țesătură Danny 3)/cadru Stejar Natural - SCAUN DIN LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

MAZZONI EXPORT IRIS Bej Latte (material Monza 60) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT
În stil modern, cu picioare din metal

Mazzoni EXPANSO Stejar Artisan/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni EXPANSO Stejar Craft Auriu/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni LEONEL Bej (Șampanie) - MASĂ PLIABILĂ MODERNĂ PÂNĂ LA 180 cm!
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

Mazzoni Comodă FOLK K-135 Antracit (gri închis)/Stejar Artisan - MODERNĂ PENTRU CAMERA DE ZI
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Mazzoni CLIFF MAT Bej (Șampanie)/Negru - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

Mazzoni VIVA MAT Stejar Maro/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni LINK Beton Millennium/Alb - MĂSUȚĂ MODERNĂ CU RAFT
40×90×50 cm, în stil modern, mată

Mazzoni LOVA Stejar Artisan/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ OVALĂ 110x60 cm MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni EXPANSO Stejar American/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă


















