


Dimensiuni 43×100×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Măsuța impresionează prin calitatea execuției și a designului - se va potrivi perfect în orice interior modern. Blatul vopsit lucios, cu margini rotunjite, conferă mesei un aspect unic, în timp ce raftul spațios oferă spațiu pentru obiectele esențiale.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 43 cm |
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Material | MDF + Plăci aglomerate |
| Greutate cu ambalaj | 31,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

43×100×60 cm, lucioasă, în stil modern

45×90×50 cm, în stil modern, mată

Mată, din PAL, în stil scandinav
În stoc
45×90×50 cm, în stil modern, mată

43×100×60 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

42×100×55 cm, în stil modern, mată

50×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

100×60 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, mată, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
55×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Extensibilă, în stil modern, mată

50×100×60 cm, în stil modern, mată

52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Extensibilă, ovală, în stil modern

55×65 cm, ovală, în stil modern

50×100×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, cu spațiu de depozitare
În stoc
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, mată

55×65 cm, în stil modern, mată

76×80 cm, extensibilă, dreptunghiulară

45×90×50 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, mată

45×90×50 cm, în stil modern, mată

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată