


Dimensiuni 45×110×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O măsuță modernă, cu un design interesant, pe lângă care niciun membru al familiei sau prieteni nu va trece indiferent. Dimensiunile foarte bine alese garantează funcționalitatea și plăcerea care rezultă din utilizarea sa. Un raft elegant vă asigura că toate lucrurile de care aveți nevoie sunt întotdeauna la îndemână. Datorită armăturii suplimentare, masa poate rezista la o sarcină de până la 25 kg!
| Lăţime: | 110 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Material | Beton |
| Stare | Nou |
| Lățime | 110 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate cu ambalaj | 30 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

45×110×60 cm, în stil modern, mată
![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/285-285/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)
45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, dreptunghiulară, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern

42×100×55 cm, în stil modern, mată

42×100×55 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

Lucioasă, din sticlă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

45×110×60 cm, extensibilă, dreptunghiulară

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

42×100×55 cm, în stil modern, mată

100×60 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

42×100×55 cm, în stil modern, mată

60×70 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Din lemn, în stil modern, în stil scandinav

40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

De perete

Cu picioare din lemn, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

De perete

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

De perete, decor stejar sonoma

45×90×50 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată