



Dimensiuni 127×36×32 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Mobilierul este fabricat din MDF mat și plăci aglomerate, cu grosimi de 28 și 18 mm, laminate pe ambele fețe, finisate cu margini din ABS de 1 mm.
| Lăţime: | 36 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 32 cm |
| Înălţime: | 127 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 127 cm |
| Greutate cu ambalaj | 31 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

În stil modern, mat, cu sistem deschidere culisant
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
195×63×43 cm, în stil modern, mat

În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Mat, cu sistem de deschidere clasic, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
Mat, cu sistem de deschidere clasic, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, mat, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
Mat, drept, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
93×50×43 cm, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Mat, cu sistem de deschidere clasic, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Mat, drept, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
93×45×43 cm, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
50×50×50 cm, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
30×30×30 cm, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Mat, drept, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă