





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cuierul FINLO este perfect pentru un hol decorat în stil clasic sau modern. Este echipat cu un raft practic și mânere (cârlige) pentru haine care pot ține un număr mare de haine.
| Înălţime: | 40 cm |
|---|
| Tip | De perete |
|---|---|
| Stare | Nou |
| Lățime | 90 cm sau 70 cm (în funcție de mărimea selectată) |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Plăci aglomerate |
| Suprafață | Mată |
| Stil | Modern |
| Greutate cu ambalaj | 8 kg (90 cm) / 6,5 kg (70 cm) |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

De perete

De perete, decor nuc

De perete

De metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stoc
De perete, din lemn
În stocLivrare gratuită

De perete, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Decor stejar
În stocLivrare gratuită
27×66 cm, de perete, decor stejar
În stoc
Din lemn, decor stejar
În stocLivrare gratuită
De metal
În stoc
Decor stejar
În stocLivrare gratuită
De metal
În stocLivrare gratuită
De metal
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită
31×60 cm, de perete, din PAL
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stoc
31×60 cm, de perete, din PAL
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stoc
De perete, din lemn, decor stejar
În stocLivrare gratuită
De perete, decor nuc
Disponibil în 8 e-shop-uri

De metal
În stocLivrare gratuită
De perete

27×66 cm, de perete, decor stejar sonoma
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată