










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Măsuța ideală pentru încăperi mici și mijlocii - totul datorită dimensiunilor sale reduse. Datorită funcției sale pliabile, este perfectă ca masă și oferă, de asemenea, un spațiu optim pentru activitățile zilnice, cum ar fi o masă comună în familie sau un loc de lucru. Este dotat cu un compartiment de depozitare sub blat, care vă va asigura că toate lucrurile esențiale sunt întotdeauna la îndemână. Întreaga structură a mobilierului se sprijină pe patru picioare masive, ceea ce garantează o stabilitate ridicată.
| Adâncime: | 75 cm |
|---|
| Formă | Ovale |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Extensibile | Da |
| Material | Beton |
| Stare | Nou |
| Lățime | 80 cm / 160 cm |
| Înălțime | 49 cm / 76 cm |
| Funcție | Blat desfășurător (fără reglare pe înălțime) |
| Greutate cu ambalaj | 54,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
55×65 cm, ovală, în stil modern

În stil modern, mată, din lemn masiv
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Lucioasă, în stil modern, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din PAL, în stil scandinav
În stoc
În stil modern, mată, cu înălțime reglabilă

Extensibilă, în stil modern, mată

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Lucioasă, în stil modern, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lucioasă, în stil modern, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Lucioasă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, ovală, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă