Recomandăm
Canapea extensibila bej CHEVAK
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 2.236 RON
- 20.02.2025 - 2.236 RON
- 18.02.2025 - 2.707 RON
- 18.02.2025 - 2.235 RON
- 11.02.2025 - 2.398 RON
- 15.01.2024 - 2.584 RON
Descrierea produsului
Material Structura este din lemn de fag. Materialul complementar al cadrului canapelei este PAL, placaj și placă tare. Compoziția husei: 88% poliester, 9% viscoză, 3% nailon Material: Bej (Gemma 04) Metal: negru Rezistență la abraziune (Martindale): 70000 Dimensiuni Latime: 230 cm Adâncime: 82 cm Inaltime: 85 cm Zona de dormit: 110 x 190 cm Depozitare: 172 x 70 x 14 cm Capacitate de încărcare: max 200 kg Execuţie Depozitare: Da Plierea într-un pat: Da Se livreaza dezasamblat Gemma Țesătura moale Gemma este o țesătură de tip chenille. Este caracterizat prin moliciune ridicată, voluminozitate și aspect tipic împletit, cu un model în formă de os de peşte. Suprafața țesăturii Gemma este acoperită cu un strat protector special care creează un strat hidrofob. Aceasta o protejează împotriva pătrunderii rapide a lichidelor. Datorită acestui fapt, lichidul se condensează pe suprafață și formează picături mici care pot fi șterse cu o cârpă. Este fabricat dintr-un amestec de poliester, raion și nailon, cu un gramaj ridicat de 340 g/m2. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și rezistența la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, acest lucru înseamnă că, după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Gemma se mândrește cu un număr de 70.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite de uz casnic au în jur de 20.000 de cicluri.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Spatiu de depozitare | Da |
| Zona de dormit | 110 x 190 cm |
| Dimensiune | 230 x 82 x 85 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pilota 4 anotimpuri matlasata + Perna Classic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Corp de iluminat argintiu TWEED
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






















