Recomandăm
Canapea extensibilă gri deschis ELIM
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 1.927 RON
- 15.01.2024 - 1.927 RON
Descrierea produsului
Material Structura este din lemn de fag. Materialul complementar al cadrului canapelei este PAL. Compozitie husa: 100% poliester Material: gri (solid 33) Lemn: natural Rezistență la abraziune (Martindale): 100.000 Dimensiuni Latime: 200 cm Adâncime: 70 cm Inaltime: 90 cm Înălțime șezut: 40 cm Adâncime șezut: 60 cm Zona de dormit: 115 x 200 cm Capacitate de încărcare: max 200 kg Execuţie Cadrul canapelei este fabricat din lemn de fag Canapea cu arcuri ondulate și spumă T30 Plierea într-un pat: Da Se livreaza dezasamblat. Solid Țesătura plăcută la atingere Solid face parte din categoria țesăturilor cu o structură distinctă. Aspectul natural, pestriț, caracterizează această țesătură. Efectul pestriț este cauzat de nuanțele deschise și întunecate ale firelor care sunt împletite. Suprafața țesăturii Solid este acoperită cu un strat protector special care creează un strat hidrofob. Aceasta o protejează de pătrunderea rapidă a lichidelor. Datorită acestui fapt, lichidul se condensează pe suprafață și formează picături mici care pot fi șterse cu o cârpă. Este confecționată din 100% poliester de gramaj ridicat. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și rezistența la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, acest lucru înseamnă că, după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Solid se mândrește cu un număr de 100.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite de uz casnic au în jur de 20.000 de cicluri.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Inaltime | 90 cm |
| Latime | 200 cm |
| Adancime | 70 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Inaltimea scaunului | 40 cm |
| Zona de dormit | 115 x 200 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scurgator metalic pentru vase AVERO alb
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Coltar extensibil in forma de U SILVIANO, bej, 300x140 cm + 2 perne GRATUIT
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni




























