
Taburet Culoare verde inchis, SMART
44×90×65 cm, rotunde, în stil modern
Dimensiuni 44×90×65 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 750 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Compoziția de acoperire: 100% Polyester Material de acoperire: Catifea (Velur) Culoare: Albastru Deschis - Lincoln 72 Dimensiunile Taburetului Lăţime: 90 cm Adâncime: 65 cm Înălţime: 44 cm Inspirați-vă în continuare Taburet Sufragerie Biblioteci si rafturi Mese tv Accesorii pentru living Fotolii
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 65 cm |
| Înălţime: | 44 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material tapițerie | Textil |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Culoare | Albastru |
| Forma | Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Inaltime | 44 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Materialul husei | Catifea raiată |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Greutate | 30 kg |

44×90×65 cm, rotunde, în stil modern

44×90×65 cm, rotunde, în stil retro
În stoc
Rotunde, în stil modern, din material textil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
44×90×65 cm, rotunde, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

Rotunde, dreptunghiulare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
44×90×65 cm, rotunde, dreptunghiulare

44×90×65 cm, în stil modern, cu picioare

În stil modern, din material textil, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior
În stocLivrare gratuită
30×30×30 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern

40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
Din lemn, în stil modern
În stoc
În stil modern, din piele ecologică, tapițat
În stocLivrare gratuită
38×37×37 cm, cu spațiu de depozitare, din piele

Din lemn, în stil modern
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Rotunde, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulare, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
În stoc
Din lemn, în stil modern, de exterior
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, fără picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Din lemn, pufuri, de exterior
În stocLivrare gratuită
38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc