




Dimensiuni 64×63×30 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită designului său modern și universal, suportul de pantofi va fi nu numai o piesă practică, dar și un accesoriu. Raft pentru pantofi cu construcție și trei zone de depozitare din metal ușor, de culoare neagră. Blatul este realizat din MDF cu finisaj 3D cu folie într-o nuanță de stejar sonoma. Livrăm produsul dezasamblat.
| Lăţime: | 63 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 64 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar, Stejar sonoma |
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Greutate | 3,5 kg |
| Mărime | 4 etaje |
| Sarcina | 12 kg |
| Producător | Autronic |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Simplu, cu aspect plăcut, ușor de asamblat.
Regal perfect pentru orice.
În fotografii pare mai mare decât este în realitate, destul de solid.
Dimensiuni compacte
Frumos decorul plăcii de sus
În pachet lipsesc șuruburile de rezervă
Arată mai bine în imagine decât în realitate
Prelucrarea grătarelor este tragică - unele sârme nu sunt deloc sudate împreună și se desfac - grătarele se răsucesc și nu par a fi foarte robuste
Foarte mulțumit(ă). Din toate punctele de vedere.

În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Dulap, de plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, cu bancă
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită