




Această saltea gonflabilă, cu un model exotic, are două compartimente separate pentru pernă și unul pentru salteaua propriu-zisă. Este fabricată din vinil de calitate și rezistent, cu un imprimeu modern. Salteaua este prevăzută cu supape de siguranță, putându-se umfla și dezumfla simplu. Dimensiuni saltea după umflare - 183 x 69 cm; capacitatea maximă de încărcare - 90 kg.
| Lăţime: | 69 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 183 cm |
| Culoare | Turcoaz |
|---|---|
| Greutate | 0,63 kg |
| Lungime | 183 cm |
| Material | Vinil |
| Vârsta recomandată de la | 6 ani |
| Producător | Bestway |
Recenzii ale utilizatorilor
Îl folosesc în piscină.