Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 182 RON la 296,62 RON:
Rabalux 74007 - Lampă de birou LED tactilă dimabilă ADELMO LED/10W/230V negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 182 RON până la 296,62 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 47,32 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 249,31 RON
- 24.04.2026 - 249,31 RON
- 27.05.2026 - 201,99 RON
- 24.04.2026 - 201,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă de birou modernă cu tehnologie LED.Lampa dispune de un braț flexibil, ajustabil în orice poziție dorită.Intensitatea luminii poate fi reglată printr-un comutator tactil de pe lampă.Temperatura de culoare: 3000-6000K.Lungimea cablului: 1,9 m.Tip priză: C.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Control tactil |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Loc | Cameră de zi/Cameră de lucru/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 910 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tip de fișă de curent | C |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Tip | Lampă de masă |
| Series | ADELMO Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Produse similare

Lampă LED tactilă dimabilă de masă Globo 58483 KENNY LED/12W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Rabalux 74198 ISAK LED/9W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lucide 18652/06/30 - Lampă de masă EMIL LED/4,5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa stil minimalist LED Easy tl negru
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Veioza design minimalist stil nordic Contina 2010985003 NL
Cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa LED TWIST 3-STEP DIMM BK
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1x E27, 40W, 230V, neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Globo 58271B PATTAYA LED/9W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Argon 8373 - Lampă de birou PERSEO 1xE27/15W/230V, 42 cm crem/negru
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă de birou cu clemă DESK LINE 1xGU10/9W/230V, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Veioza/Lampa de masa metal stil industrial Xenon negru
De birou, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 11248-18 - Lampă LED de birou flexibilă PIXIE, LED/4,5W/230V, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 14414-18-LED PUCKI, lampă de masă dimabilă cu încărcare, LED/4,5W/230V, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED SPEKTRA LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Ecolite LU19WT-CR SPACE LED/8W + LED/11W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1880 - LU L - Lampă de masă LUCE 1xE27/60W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou cu clemă WORKER 1xE27/10W/230V, neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă LED dimabilă de masă BROLINI LED/2,1W/5V 1500 mAh negru Eglo 900528
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Sollux SL.1373 WINX 1xGU10/10W/230V negru/crom
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Argon 3197 EUFRAT 1xE27/15W/230V
De birou, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1xE27/36W/230V neagră/crom Aigostar
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
vidaXL Lampă de birou 25 W, negru, 18x18x60 cm, E27
De birou, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă FERB 1xE14/25W/230V Rabalux 74002
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă dimabilă cu clemă ZOZY LED/4W/230V Lucide 18256/03/30
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Halo Design 746163 - Lampă LED reîncărcabilă, cu intensitate reglabilă, MINI STEPP, LED/1,8W/1600 mAh, IP44, crom
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă MADERA LED/7W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Eglo 95194 - Lampa de masa ALMEIDA 2xE14/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orion - Lampă de masă GILI, 1xE27/40W/230V, neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Aigostar LED/8W/230V 3000-6000K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Immax 08998L - Lampă de birou LED+CCT, reglabilă, cu clemă CLIP, 7,5W/230V, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă LESLEY 1xGU10/35W/230V Lucide 03525/01/30
De birou, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Searchlight EU93101NA - Lampă de masă ELEGANT, 1x E27/60W/230V, crem
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
