

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Temperatura de culoare reglabilă: 3.000 K/6.000 K. Combinația de lumină albă rece și caldă poate funcționa deosebit de bine în cele mai utilizate încăperi ale locuinței.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 23 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 23 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/6000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 23 W |
| Stil | Altele |
| Series | BITSI Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită