
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre 9,3 cm rotative și înclinabile - Chuck
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED încastrat cu direcție reglabilă a luminii. Fabricat din aluminiu de culoare neagră cu detalii aurii. Diametrul spotului: 4 cm. Corpul de iluminat nu este prevăzut cu o sursă de alimentare (10 V/700 mA). Sursă LED economică încorporată.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Putere | 230V |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Orificiu de montare | 82 mm/164 mm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Formă | Oval |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Flux luminos total | 1040 lm |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 2 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14 W |
| Adâncimea de încastrare | 80 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | LEWI Zambelis |
| Producător | Zambelis |

Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită