


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat inteligent de tavan cu tehnologie LED.Temperatura culorii poate fi ajustată între 3000-6500K.Funcții: luminozitate reglabilă, iluminare RGB, memorie și funcție de temporizator.Poate fi controlat prin Wi-Fi sau Bluetooth.Temperatura culorii, luminozitatea și temporizatorul pot fi gestionate prin aplicația mobilă gratuită Tuya Smart app.Aplicația este compatibilă cu sistemele Android 4.1 sau iOS 8.0 și versiuni ulterioare.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | TUYA/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Control prin telefon |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3380 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Echivalent cu un bec convențional | 235 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Series | CERRIGEN Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită