
Redo 04-470 - Aplică spot CAMEO 2xGU10/35W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Număr de becuri | 3 |
| Soclu | GU10 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Becuri incluse | NU |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | ARRAS Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Orientabil, încastrat, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită