
Set de 5 becuri LED GU10 50 reglabile 3,9W 450 lm 3000K Longlife
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Home Sweet Home pe care îl avem în stoc la prețul de 140.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Cu dimming | Da |
|---|---|
| Tip soclu | E27 |
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Glob, Retro |
| Culoare | Gri |
| Lățime | Lăţime |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Soclu | E27 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 2200 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 330 ° |
| Flux luminos total | 160 lm |
| Series | VINTAGE Home Sweet Home |
| Producător | Home Sweet Home |

ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU5,3, soclu MR16
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, reflector
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită