Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 249,83 RON la 279,95 RON:
Spot LED de perete BEAN LED/3W/230V negru Ideal Lux
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 249,83 RON până la 279,95 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 264,89 RON
- 25.03.2026 - 264,89 RON
- 28.05.2026 - 249,83 RON
- 25.03.2026 - 249,83 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 279.95 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tip | Aplicate |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Stil | Altele |
| Series | BEAN Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Plafonieră spot PALLAS 1xGU10/10W/230V
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Spot incastrabil design tehnic Loop negru
Încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Spot LED Globo 56961-2B RAE 2xLED/6W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED VALCASOTTO 4xGU10/4,5W/230V Eglo 99516
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED Briloner 3996026 CTS 2xLED/4W/230V 2700/4000K negru
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Spot încastrat inteligent negru, incl. Wifi GU10 50mm - Gijs
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Spot TARUMI 2xGU10/15W/230V negru Shilo 7972
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot modern negru montat la suprafață, cu LED inclus, cu dimmer - Dionysos
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Rabalux YORLI 73084 - Spot cu 4 x GU10, 7 W, 230 V, negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Sollux SL.1281 MIKA 1xGU10/10W/230V negru
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Spot VIVO 1xGX53/10W/230V 6 cm negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Spot modern de plafon negru rotund GU10 35mm rotativ și înclinabil - Kate
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Spot îngropat rotund negru GU10 70mm orientabil 2 lumini - Installa
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Plafoniera cu 4 spoturi Amecy negru
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Spot VICO, 3x GU10, 25W, 230V, negru
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Spot LED incastrabil dimabil design tehnic IP65 Zoom negru 8,5cm
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete inteligentă neagră reglabilă cu întrerupător, inclusiv Wifi GU10 50mm - Jeana Luxe
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
Spot TUNE 2xGU10/10W/230V negru/maro
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot incastrat de tavan/plafon MILET negru
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră QUAD 1 1xGU10/40W/230V gri
De 230V
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Spot LED DYNAMITE, 4x GU10/7W/230V, CRI 90, negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot ARIDA 2xGU10/15W/230V 9 cm negru Shilo 1112
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră QUAD 1 1xGU10/40W/230V negru
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07267Z - LED RGB+CCT NEO PUNTO 4xGU10/4,8W/230V dimabil
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07261Z - LED RGB+CCT NEO PUNTO 1xGU10/4,8W/230V dimabil
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stoc
Spot LED CONDU LED/20W/230V negru RED-Design Rendl-R12840
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot de tavan negru GU10 50mm cu 2 lumini, inclusiv iluminare de fundal și comutator cu 3 căi - Back Up
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Brosline 3032 - Spot încastrat CAGE 1xGU10/10W/230V negru
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot modern îngropat negru reglabil - Oneon 70
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Spotlight de design negru cu 2 lumini - Scopio Honey
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Set de 3 spoturi incastrate pentru baie negru pătrat IP44 - Xena
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Plafonieră CREEP 2xGU10/25W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
