Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.216,51 RON la 1.561,56 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată ORACLE LED/53W/230V 3000K Ø90 cm neagră
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.216,51 RON până la 1.561,56 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1216.51 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Bucătărie, Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Rotundă |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 53 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 53 W |
| Puterea de intrare a sursei | 53 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2620 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lustră LED pe cablu GALAXIA LED/26W/230V neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată inteligentă neagră 60 cm cu LED și RGBW - Girello
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră 60 cm cu LED inclus cu dimmer în 3 trepte - Anello
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra LED dimabila, design modern PRESTON, 110cm negru NVL-9865110
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Redo 01-2891 FEBE LED/62W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu PESANTE LED/40W/230V neagră RED-Design Rendl-R12721
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/51W/230V 3000-6500K Top Light + telecomandă
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Titmus
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Rabalux 72301 ISAURE LED/35W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra LED aplicata design modern circular FULINE negru NVL-9348073
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/72W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustra LED XXL suspendata Compass 200cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampa suspendată scandinavă neagră 72cm incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Circuit
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră 80 cm, incluzând LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Anello
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă suspendată neagră 74 cm inclusiv LED - Rowan
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Wofi 6226.02.88.9000 - Candelabru LED reglabil KEMI LED/83W/230V + DO
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată bronz 60 cm inclusiv LED cu dimmer pe 3 trepte - Girello
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu COCONUT LED/28W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Zuma Line 2023201-BK60 BRENO LED/28W/230V 3000/4000/6000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră cu bej, incl. LED, cu 3 trepte de intensitate luminoasă, cu 3 lumini Easylift - Witch
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stocLivrare gratuită
Sistem de iluminat modern pe șină cu 6 pendule negre monofazat - Magnetic Lance
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă SPADAFORA LED/15W/230V Eglo 98495
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră GEMINI LED suspendată pe cablu, 78W/230V, 2700K, Ø 105 cm, CRI 90, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată bronz 80 cm incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Girello
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/42W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED pe cablu ORACLE SLIM LED/29W/230V 4000K Ø 50 cm negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Lustră LED reglabilă suspendată pe cablu OFFICE LINE LED/42W/230V 112,6 cm neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra/Pendul LED design decorativ modern PAMELA 27 fumuriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 95549 - Lustră LED dimabilă suspendată pe cablu FORNES-S LED/24W/230V 2700-6500K
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Ventilator cu element de încălzire Nedis HTFA20WTW 1400/2000W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită