

Plafonieră LED cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru utilizarea în interior (IP20). Culoarea luminii poate fi modificată în trei trepte: 3.000 K-6.500 K. TRIAC (fază) cu tensiune variabilă pentru cablu cu 3 fire.
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
|---|---|
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Formă | Rotund |
| Flux luminos total | 3600 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 250 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Series | MARCELLO Azzardo |
| Producător | Azzardo |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc