Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 249,83 RON la 279,95 RON:
Spot LED de perete BEAN LED/3W/230V negru Ideal Lux
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 249,83 RON până la 279,95 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 264,89 RON
- 25.03.2026 - 264,89 RON
- 30.05.2026 - 249,83 RON
- 25.03.2026 - 249,83 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 279.95 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Series | BEAN Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Spot LED incastrabil rotativ retractabil Hidden negru
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Spot ARIDA 2xGU10/15W/230V 9 cm negru Shilo 1112
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Rabalux 5616 - Plafonieră spot ARTHUR 4xGU10/35W/230V
De 230V, din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Spot Sollux SL.1281 MIKA 1xGU10/10W/230V negru
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Spot RUNNER 1xGU10/20W/230V negru Philips
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot de exterior 1xGU10/35W/230V IP54 rotund pătrat
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
Plafoniera cu 4 spoturi Amecy negru
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Spot JET SET 2xGU10/10W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre IP44 - Gap
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Spot VICO, 3x GU10, 25W, 230V, negru
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre 9,3 cm rotative și înclinabile - Chuck
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Spot LED aplicat tavan/plafon MANE 30W negru
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot KOS PLUS 1xGU10/5W/230V negru/auriu Argon 4902
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu 4 lumini, pătrată, reglabilă - Jeana
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Spot modern îngropat negru reglabil - Oneon 70
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Palnas 61004280 - Lampă încastrată LED SVEN LED/7W/230V
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Spot LED Sollux SL.1210 ZOE LED/9W/230V negru
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 57905-2 LINCA 2xGU10/35W/230V
Aplicat, de 230V
În stoc
Set de 3 spoturi de sol exterioare din oțel reglabile IP65 - Delux
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre GU10 50mm - Chels
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Spot RUNNER 4xGU10/20W/230V negru Philips
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spotlight industrial din oțel cu lemn inclinabil cu 4 lumini - Emado
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Spot integrat negru GU10 AR111 fără cadru - Oneon Honey
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Lampă de perete inteligentă neagră reglabilă cu întrerupător, inclusiv Wifi GU10 50mm - Jeana Luxe
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
Spot luminos inteligent de tavan negru cu lemn 4 lumini reglabile, inclusiv Wifi GU10 50mm - Jeana
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Spot Rabalux 73058 SASKIA 4xE14/15W/230V
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră spot PALLAS 1xGU10/10W/230V
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Spot VIVO 1xGX53/10W/230V 6 cm negru
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Immax NEO 07267Z - LED RGB+CCT NEO PUNTO 4xGU10/4,8W/230V dimabil
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Spot LED Globo 56961-2B RAE 2xLED/6W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot încastrat Maytoni C048CL-U-1B FOCUS 1xGU10/10W/230V negru
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Spot Philips SLEET 3xE14/25W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită