
Lustră LED dimabilă aplicată FRAME LED/51W/230V negru/maro Brilo + telecomandă
Din metal, din lemn, smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră LED modernă cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Poate fi controlată cu ușurință cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Produsul oferă funcții de reglare continuă a luminozității, modificare a temperaturii luminii, lumină de veghe și temporizator. Temperatura luminii: 2.700-5.000 K. Produsul este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 2 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2700-5000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tip | Lustră aplicată |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Formă | Dreptunghiular |
| Echivalent cu un bec convențional | 155 W |
| Flux luminos total | 4400 lm |
| Stil | Altele |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Brilo |

Din metal, din lemn, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită