
Paulmann 94244 - Aplica solară de perete YOKO, LED/1,2 W, IP44, 3,7 V, 1800 mAh
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest corp de iluminat de culoare albă impresionează prin aspectul modern. Este potrivit pentru instalarea în exterior (grad de protecție IP54 – protecție împotriva stropilor de apă, inclusiv în exterior). Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune electrică pentru instalare. În timpul zilei, bateria este încărcată de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Produsul este prevăzut atât cu un senzor de mișcare, cât și un senzor crepuscular. După lăsarea întunericului, se pornește automat atunci când este detectată mișcare. Temperatura de culoare: 3.000 K (alb cald). Unghi de detecție: 360°. Raza de acțiune a senzorului: 3-4 m. Timp de iluminare: 20 de secunde. Timp de încărcare: 8-10 ore. Durata de viață a bateriei: 6-8 ore. Baterie încorporată Li-Ion 1.200 mAh 3,7 V. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Funcție | Senzor crepuscular/Cu senzor/Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 70 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Stil | Altele |
| Series | SOLAR V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

De 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc