
vidaXL Arcadă de Crăciun cu lumini LED, verde, 90 cm, PVC
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorațiune LED de Crăciun în formă de casă. Potrivită numai pentru utilizarea în interior. Baterii: 3 x AA (nu sunt incluse). Culoarea luminii: alb cald.
| Tip produs | Decorațiune luminoasă |
|---|---|
| Utilizare | De interior |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Culoare | Alb |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 4,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,45 W |
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Decorațiuni |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,45 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,45 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Series | DECORATION Emos |
| Producător | EMOS |

Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită