


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă portabilă modernă de masă. Bateria încorporată de 1.800 mAh vă permite să folosiți lampa oriunde. Bateria este reîncărcabilă prin intermediul unui conector USB standard de tip C. Este inclus un cablu de încărcare. Timp de încărcare: 2-3 ore. Timp de iluminare: 4-6 ore. Lampa este pornită și oprită cu întrerupătorul tactil. Luminozitatea poate fi modificată prin ținerea apăsată a întrerupătorului. Temperatură de culoare: 3.000-6.000 K.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 55 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Capacitate | 1800 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 6 h |
| Tensiune | 5 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune/Control tactil |
| Series | TABLE LAMP V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De birou, cu întrerupător, din metal
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită