
Plafonieră LED CINDERELA LED/36W/230V 60cm 2700/4500/6500K Globo 41595D3
Din lemn
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 200.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 26 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1450 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 26 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 26 W |
| Series | LIATRIS Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită