


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Candelabru LED modern. Potrivit pentru spații interioare (IP20). Control simplu cu ajutorul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi de asemenea controlat prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat permite reglare continuă a intensității luminoase și ajustarea temperaturii de culoare. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor se poate face și cu un întrerupător de perete obișnuit. Se pot controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED integrată, eficientă energetic.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Atipică |
| Smart | Da |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Bucătărie |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 375 W |
| Flux luminos total | 5400 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităPentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc