Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 860,9 RON la 1.029 RON:
Lustră LED dimabilă pe cablu BEZZY LED/36W/230V Globo 67181D1 + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 860,9 RON până la 1.029 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 84,2 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 945,1 RON
- 06.03.2026 - 945,1 RON
- 25.02.2026 - 944,63 RON
- 26.11.2025 - 943,41 RON
- 18.11.2025 - 974 RON
- 30.05.2026 - 860,9 RON
- 06.03.2026 - 860,9 RON
- 25.02.2026 - 859 RON
- 26.11.2025 - 856,62 RON
- 18.11.2025 - 859 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră LED modernă cu luminozitate reglabilă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Poate fi controlată cu ușurință cu telecomanda (inclusă). Produsul are funcție de reglare a luminozității, de modificare a temperaturii luminii și funcții de memorie și de lumină de veghe. Culoarea luminii poate fi modificată și cu un întrerupător standard de perete: 2.700 K/4.000 K/6.000 K. Produsul este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Formă | Oval |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6000 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip | Lustră aplicată |
| Series | BEZZY Globo, BEATRIX Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafoniera 3L design modern Drew negru
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Globo 67169D2 - Lustră LED aplicată JULES LED/20W/230V
Pătrată
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED JOY 5xGX53/6W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Prezent 70326 TRIMO LED/24W/230V d. 30 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafoniera LED design minimalist ELOISE negru
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED dimabilă pentru baie SCENE SWITCH LED/15W/230V IP44 Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED NESSIRA LED/25W/230V 4000K negru Rabalux 71120
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 4 Spoturi directionabile ALLVI negru
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Globo 41563-24B - LED plafonieră baie SAPANA LED/24W/230V IP44 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Spot CAGE 4xE14/40W/230V
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STICK/12W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata / Plafoniera moderna ajustabila Atlas pl5 negru
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă pentru baie SCENE SWITCH LED/18W/230V IP44 Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
WiZ - Lampă LED plafon SUPERSLIM dimabilă 32W 230V negru Wi-Fi
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Lampă de tavan LED Modernă de 40W cu 2 Inele și Lumină Reglabilă, Negru | Aosom Romania
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă CLARINO LED/24W/230V Globo 48918-24 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED GERONIMO LED/35W/230V negru Globo 67206DW
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS BERLIN LED/24W/230V negru Ledvance
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED dimabilă LED/65W/230V 3000-6500K alb/negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Eglo 900947 - Plafonieră LED GIANELLA dimabilă, 38 W, 230 V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră BILBAO 4xE27/15W/230V d. 60 cm neagră/aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă FALCON SLIM LED/42W/230V Ø 50 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă SUPERSLIM LED/22W/230V Wi-Fi neagră WiZ
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Globo 67360D4 - Plafonieră LED BLEVINS 34W/230V 3000/4200/6000K
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 75011 - Plafonieră LED LARCIA cu senzor, 19W, IP44, negru
Din metal, din plastic, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 900643 - Plafonieră pentru baie FUEVA LED/11W/230V IP44 neagră
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stoc
LED Plafonieră MAQ 40W 230V 3000/4000/6500K IP40 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3723 - Plafoniera ATHEN 3xE27/60W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi PILANA LED/24W/230V stejar
Din lemn, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 15441-48 - Plafonieră LED VIOLETTA LED/26W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 98527 - Plafonieră LED dimabilă CANICOSA LED/24,5W/230V cu DO
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Spot MUBBY 2xE14/25W/230V Globo 54311-2
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
