Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 510 RON la 642 RON:
Lustră LED aplicată BEZZY LED/30W/230V Globo 67181D
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 510 RON până la 642 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 70,94 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 580,94 RON
- 25.02.2026 - 580,94 RON
- 26.11.2025 - 518,37 RON
- 18.11.2025 - 556 RON
- 28.05.2026 - 510 RON
- 25.02.2026 - 510 RON
- 26.11.2025 - 510 RON
- 18.11.2025 - 510 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 510.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip | Lustră aplicată |
| Series | BEATRIX Globo, BEZZY Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafoniera design industrial Bezzy negru, maro
Cu întrerupător, în stil industrial, rotundă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MACCLES Eglo 43955 3xE27/15W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot ROBBY 3xGU10/35W/230V negru/alamă Globo 57911-3M
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPlafonieră modernă neagră pentru sistem de șină monofazat cu 2 lumini - Iconic Pulley
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Plafoniera cu 2 spoturi directionabile design modern DREW maro inchis, negru mat
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocSpot modern auriu cu sticlă ambră pentru sistem de iluminat pe șină monofazat - Iconic Lloyd
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagra cu LED integrat, cu dimmer in 3 trepte, cu 4 lumini - Lejo
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Spotlight plafon rotund negru cu sticlă fumuriu 3 lumini - Teddy
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Plafonieră LED FENIX LED/12W/230V 2800K 17 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităLampă de tavan modernă gunmetal pentru sistem de iluminat pe șină monofazat cu 2 lumini - Iconic Pulley
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot CLAUDE 3xE14/40W/230V negru Globo 54307-3
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu telecomanda design minimalist MALU
- bec tip LED, control de la distanță, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Spot Rabalux 73073 GERHARD 3xGU10/15W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată pentru baie VEGA LED/18W/230V 2800K 22,5 cm IP44
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna cu 4 spoturi directionabile Mega
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera de design neagra incluzând LED cu dimmer pe 3 trepte - Anello
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67330G-24 BEATRIX I LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 3 spoturi directionabile RUDY PL3 NERO 229058 IDL
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPlafonieră modernă bronz pentru sistem de șină monofazat cu 2 lumini - Iconic Pulley
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Plafonieră cu senzor CLEO, 1xE27/40W/230V, Ø 20 cm, negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Spot LED COVELO 3xGU10/5W/230V, negru/auriu
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SEVENT LED/25,5W/230V negru/maro Leuchten Direkt 14116-78
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităSpot modern negru pentru sistem de șină monofazat GU10 70mm - Iconic Roto
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră aplicată LATTE, 3x E27/15W/230V, pin/bej
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată pentru baie VEGA LED/12W/230V 2800K 16,8 cm IP44
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SEVENT LED/36W/230V negru Leuchten Direkt 14117-78
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot LED Briloner 3996035 CTS 3xLED/4W/230V 2700/4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 7072-415 STAR SKY LED/11W/230V d. 15 cm negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Corp de iluminat LED cu senzor 2 în 1 Kanlux 24605 ERGA LED/17W/230V 3000/4000/6500K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă NOVA LED/54W/230V 3000-6500K neagră + telecomandă
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SEVENT LED/36W/230V negru/maro Leuchten Direkt 14117-78
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED HELETH Rabalux 71375, 24 W, 230 V, 3000 K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită