
Spot modern alb pătrat cu 4 lumini - Facil
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Redo pe care îl avem în stoc la prețul de 78.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | E14 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | OLAF Redo |
| Producător | Redo |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip halogen, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stoc
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită