


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Îmbunătățiți-vă experiențele de gaming, filme și muzică cu iluminatul inteligent dinamic Govee Flow Plus. Tehnologia RGBICWW poate afișa până la 57 de culori simultan dintr-o paletă totală de 16 milioane de culori, cu intensitate reglabilă între 1-100%. RGB - 16 milioane de culori și 12 moduri scenice, plus 4 moduri muzicale pentru sincronizarea luminilor cu muzica. Temperatura de culoare este reglabilă în intervalul 2200K - 6500K. Panoul poate fi împărțit în 3 segmente colorate independente, permițând combinarea diferitelor nuanțe. Gestionați cu ușurință setările de culoare și intensitate a luminii prin aplicația Govee Home (compatibilă cu iOS și Android) sau prin unitatea de control inclusă. Beneficiați de funcții precum temporizator, culori DIY, modul video, sincronizare muzicală și moduri scenice. Control vocal prin Siri, Google Assistant și Alexa. Modulul Wi-Fi este integrat în cameră, iar doar aceasta se conectează la unitatea de control. Datorită microfonului încorporat, benzile luminoase se sincronizează perfect cu muzica sau sunetele ambientale provenite de la TV/PC în timpul vizionării filmelor sau jocurilor. Alegeți dintre 4 moduri - Vivid, Rhythm, Strike sau Vibrate pentru o experiență intensificată la concerte live, ascultarea muzicii sau gaming. Iluminarea colorată mărește optic imaginea, protejează ochii și are o durată de viață de până la 50.000 de ore. Instalare orizontală, verticală sau pe spatele TV-ului/monitorului cu ajutorul benzii adezive 3M. Ideal pentru diagonale de TV și monitor între 27 și 50 inch, utilizabil în spații deschise fără restricții. Conectivitate: Wi-Fi + Bluetooth. Număr pixeli cameră: 2M. Temperatura de operare: -10 °C până la +45 °C. Alimentare prin adaptor de rețea. Conținut pachet: 2x bare luminoase, 1x unitate de control, 1x adaptor de rețea, 2x suporturi pentru montaj pe birou, 2x suporturi pentru montaj pe ecran.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | RGB/Control prin telefon/Iluminat inteligent |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W/12 W |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Loc | Cameră de zi/Cameră de lucru |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 24V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită