
Spot încastrat NEX 2xGU10/10W/230V negru
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material de înaltă calitate și durabil. Sistem de fixare Click!FIX pentru o instalare ușoară. Luminozitatea poate fi reglată cu un variator de perete (nu este inclus).
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 45 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | STAR Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, încastrat
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită