
Aplica/Spot LED pentru iluminat exterior decorativ IP54 Scout
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru exterior. Datorită clasei de protecție IP65, corpul de iluminat este protejat împotriva prafului și a stropilor de apă. Carcasă din aluminiu turnat sub presiune, cu imprimeu decorativ interior în imitatie de lemn. Emite o lumină albă caldă (3000K). Surse LED integrate, economice.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal, Lemn |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 650 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 130 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | OUT WALL Redo, WALD Redo, WOODY Redo, LIMA Redo, GATE Redo |
| Producător | Redo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită