


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED RGB dimabilă cu telecomandă.Corp de iluminat care la prima pornire doar clipește - nu luminează. Pentru funcționarea sa completă și control, este necesar să fie conectat la Wi-Fi. Fără această conexiune, corpul de iluminat nu va funcționa. Posibilitatea de a ajusta luminozitatea și de a schimba culorile. Funcția RGB. Control ușor prin telecomandă sau automatizare - lumina trebuie conectată direct la routerul Wi-Fi și nu este necesar niciun hub extern. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone-ul sau tableta dumneavoastră. Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home. Cod QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie. Telecomanda este inclusă în pachet. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 24V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Stil | Decorativ |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | Ledvance Entertainment |
| Producător | Ledvance |


Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, freestanding

Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc