

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan, dimabil.Posibilitatea de a regla intensitatea luminii folosind un întrerupător de perete clasic.Setarea intensității: 25 % - 50 % - 100 %.Funcția de memorie.
| Formă | Pătrat |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2300 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Briloner |

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită