

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră LED modernă. Potrivită pentru utilizarea în interior (IP20). Ușor de utilizat cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Poate fi controlată și cu ajutorul aplicației gratuite NEDES Smart. Aplicația este disponibilă atât pe sistemele Android, cât și pe iOS. Corpul de iluminat are funcție de reglare continuă a intensității luminoase și de modificare a temperaturii luminii. Temperatură de culoare: 3.000 K până la 6.500 K. Funcție de memorie și mod de iluminare nocturnă. Modurile pot fi modificate chiar și cu un întrerupător de perete obișnuit. Mai multe corpuri de iluminat pot fi controlate cu o singură telecomandă. Sursă LED economică încorporată.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Atipică |
| Smart | Da |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Bucătărie/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Flux luminos total | 6300 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 435 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Series | DARK Nedes, CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

Pentru bucătărie, cu abajur, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităPentru bucătărie, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită