

Dimensiuni 75×140×80 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 728 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material MDF: Negru Lemn: Fag Dimensiuni Lățime: 140 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Recomandată în combinație cu scaunuele York. Inspirație nordică cool. Aduceți un echilibru între culori și elemente în interior. Trăiește în stil scandinav. Lejeritatea, flerul proaspăt și funcționalitatea sa te vor captiva. Mobilierul robust, elementele din metal sau sticlă și iluminatul distinctiv fac parte din apartamentele nordice. Spațiile mari libere fără colțuri întunecate și pereți despărțitori măresc optic spațiul. Salile de mese scandinave sunt perfect practice. Toate necesitățile au un loc desemnat, ceea ce le face mai ușor de păstrat curat. Nu vă fie teamă să faceți specială masa de sufragerie neagră Bergen.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Număr persoane | 6 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | Sticlă, PAL |
| Tip masă | Fixă |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Culoare | Negru |
| Decor din lemn | Fag |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Adancime | 80 cm |
| Extensibila | Fara extensie |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 140 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | MDF |
| Capacitate de incarcare | 150 kg |
| Grosimea tabliei mesei | 18 mm |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Marime | Mica |

75×140×80 cm, decor fag, în stil scandinav
În stoc
75×140×80 cm, decor fag, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Decor fag, în stil scandinav, pentru 4 persoane
În stoc
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×120×60 cm, în stil scandinav, pentru 4 persoane
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
75×140×80 cm, decor fag, în stil scandinav
În stoc
Cu picioare metalice, cu blat de sticlă, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×70×130 cm, în stil modern, pentru 4 persoane
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, în stil modern, mată
În stoc
75×120×80 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Extensibilă, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu sertar, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat de sticlă, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 9 e-shop-uri

În stil rustic, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor nuc, în stil scandinav, fixă

75×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav

În stil modern, decor nuc, cu picioare metalice

74×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav

În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc


Pentru băieți, - clasic, de hârtie
Livrare în peste 2 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc