Recomandăm
Camera de zi Providence B133Alb lucios, Alb, Părți separate, Cu comodă tv, Cu componente suplimentare, PAL laminat, 300x43cm, 116 kg
2.367 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 2.483 RON
- 01.02.2024 - 2.483 RON
Descrierea produsului
Alb lucios, Alb, Părți separate, Cu comodă tv, Cu componente suplimentare, PAL laminat, 300x43cm, 116 kg
Specificații
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Material | PAL |
| Cu dulap | Da |
| Amplasare | Freestanding |
| Lățime | 3000 mm |
| Dimensiunile mesei tv | 340 x 3000 x 430 mm |
| Dimensiunile dulapului | 340 x 2100 x 320; 1150 x 450 x 320 mm |
| Grosimea plăcii | 16 mm |
| Picioare | Plastic |
| Inaltimea piciorului | 50 mm |
| Greutate | 116 kg |
| Tip de set | Cu comodă tv, Cu componente suplimentare, Părți separate |
| Alegere culoare | Da |
| Completare | Posibil să se schimbe |
| Materiale | PAL laminat |
| Termenul mediu de livrare de la | 7 zile lucrătoare |
| Origine | Uniunea europeană |





