Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 229 RON la 268 RON:
Lustră LED pe cablu Brilagi DRIFA 1xG9/4W/230V gri
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 229 RON până la 268 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 263,3 RON
- 13.01.2026 - 263,3 RON
- 02.01.2026 - 257,64 RON
- 27.12.2025 - 268,26 RON
- 30.05.2026 - 253,9 RON
- 13.01.2026 - 253,9 RON
- 02.01.2026 - 240,67 RON
- 27.12.2025 - 253,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 224.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 380 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux |
| Producător | Brilagi |
Produse similare

Lustra/Pendul LED modern CLARA 15 champagne
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra, Pendul LED design modern Boliccine
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ALBA 1xE27/15W/230V d. 40 cm bej
Cu abajur, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED reglabilă pe cablu LED/55W/230V 3000-6500K diam. 60 cm + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Eglo 94354 - Lustra SARABIA 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu ARENA 3xGX53/11W/230V albă/aurie
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Argon 8819 DIEGO 1xGU10/5W/230V alb/gri
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu JUST LIGHT. 11060-16 EVA 1xE27/60W/230V d. 26,5 cm alb
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu pentru sistem de șină TRACER 1xGU10/10W/230V negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Lampă suspendată inteligentă scandinavă argintie cu sticlă opal 50cm incl. WiFi A60 - Ball 50
Cu abajur, în stil scandinav, din sticlă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de tavan 25 W, roșu, 90x24x111 cm, E27
Din lemn, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SFERA 1xE27/60W/230V d. 50 cm gri/auriu
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustru LED dimerizabil pe cablu LED/85W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră pe lanț Maytoni DIA200PL-06G FLARE 6xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 43933 MINTING 1xE27/25W/230V d. 45 cm
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră de exterior pe lanț 1xE27/60W/230V IP44 alb
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stoc
Lustră pe cablu SLATE 1xE27/15W/230V d. 65 cm bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu NOLI LED/60W/230V 3000K/3500K/4000K alb LED2
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu AMMACCATO 1xE27/60W/230V Westinghouse 63291
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Ideal Lux - Lustră suspendată pe cablu SMARTIES, 3xE27/42W/230V, Ø 42,5 cm, albă
În stil scandinav, din metal, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu REVOLVE 1xE27/11W/230V crom mat Klausen 111044
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 15999-3HR - Lustră suspendată pe cablu RAGUSA 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pendul design nordic Gaston D-20cm
În stil scandinav, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 96524 - LED Lustra pe cablu CARTAMA 1 4xLED/4,5W/230V 90mm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 96096 - Lustră LED PERTINI, 2 x LED, 10,8 W, 230 V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALLA 1xE27/60W/230V albă Lucide 43408/24/31
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cablu de alimentare Nordlux HANG 1xE27/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Lustră pe cablu Nordlux ELVAS 1xE27/60W/230V d. 37,5 cm bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Set de suspendare alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lustră pe cablu KAMA 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu, 75W, 230V, 3000-6500K, Ø 49 cm + telecomandă
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 11524-12 - Lustră LED pe cablu CIRCLE LED/28,5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc