Recomandăm
Lampă solară LED RGBW BALL 30 cm, 3,2V 500 mAh, IP65 + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 174,9 RON
- 04.12.2025 - 174,9 RON
- 07.06.2025 - 140 RON
- 16.05.2025 - 166,99 RON
- 24.07.2024 - 221,9 RON
- 16.04.2024 - 222 RON
- 19.01.2024 - 242 RON
Descrierea produsului
Lampă solară practică cu opțiunea de comutare între lumină multicoloră (RGB) și lumină albă.Datorită intensității reduse a luminii, lampa este utilizată ca iluminat decorativ.Datorită selecției largi de culori ale luminii, grădina dumneavoastră prinde viață atât vara, cât și iarna.Gradul ridicat de protecție IP65 asigură rezistență la apă și praf.Temperatura de culoare: 3000K.Baterie: 1x Li-ion 3,2V 500 mAh (inclusă în pachet).Timp de iluminare: 6-8 ore.Senzor crepuscular: lampa se aprinde automat la amurg.Telecomanda este inclusă în pachet.
Specificații
| Solare | Da |
|---|---|
| Capacitate | 500 mAh |
| Tip | Corp de iluminat solar |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Tehnologie solară |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 1,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Series | BALL Polux, SOLAR Polux |
| Producător | Polux |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită







































