



10 umerașe metalice Massa - House Nordic
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Produs în | CN |
| Număr piese | 10 buc. |
| Greutate | 0.5 kg |
| Înălțime | 18 cm |
| Lățime | 0.4 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | House Nordic |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suporturi pentru prosoape, din metal

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

120×170 cm, de exterior, cu fir scurt

40×40 cm, decorativă, cu pene