Produse care v-ar putea interesa
Coș de gunoi cu pedală Curver Duo gri, 21 l
Dimensiuni 40×30×40 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Dimensiune potrivită (24%)
- Util pentru sortare selectivă (18%)
- Defecțiune pedală (6%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 157,42 RON
- 08.05.2026 - 157,42 RON
- 27.03.2026 - 172,99 RON
- 05.03.2026 - 159,99 RON
- 03.03.2026 - 160 RON
- 03.03.2026 - 137 RON
- 03.03.2026 - 159,99 RON
- 30.01.2026 - 137,35 RON
- 28.01.2026 - 159,99 RON
- 16.01.2026 - 135,85 RON
- 11.12.2025 - 142,79 RON
- 01.11.2025 - 135,99 RON
- 27.10.2025 - 147,19 RON
- 20.10.2025 - 159,99 RON
- 16.10.2025 - 160 RON
- 14.08.2025 - 159,99 RON
- 03.02.2025 - 136 RON
- 19.01.2025 - 122,4 RON
- 10.01.2025 - 127,84 RON
- 21.12.2024 - 136 RON
- 03.12.2024 - 129 RON
- 06.11.2024 - 116,4 RON
- 01.11.2024 - 110 RON
- 29.02.2024 - 129 RON
Descrierea produsului
Este bine de știut: În interiorul coșului se află două recipiente cu o capacitate de 6 și 15 l.
Dimensiuni
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 40 cm |
Specificații
| Model | Cu pedală |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Material | Plastic |
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | Până la 25 l |
| Culoare | Gri |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Da |
| Greutate | 2.04 kg |
| Înălțime | 39.8 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Capacitatea coșurilor individuale | 15+6 l |
| Volum | 21 l |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Curver |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Dimensiune potrivită (24%)
- Util pentru sortare selectivă (18%)
- Ușor de folosit/confortabil (18%)
- Defecțiune pedală (6%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte bun produsul ,ajută foarte mult în sortare selectivă a gunoiului, mulțumesc,!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
pedala nu funcționează, produsul este defect
O piesă frumoasă, ar putea fi disponibilă și în alte culori.
ok
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
super
Recomandăm

HOMCOM cos de gunoi cu senzor inox elegant 50L cu infrarosu | Aosom Romania
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită
Coș de gunoi cu senzor DEUS, 58 litri, argintie Jurhan
Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte
În stoc
HOMCOM Coș de Gunoi cu Senzor Automat, Oțel Inoxidabil, Capacitate 30L, Design Modern | Aosom Romania
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Homcom Cos Gunoi Ecologic 40L – 3 Compartimente Separate, Gri | Aosom Romania
Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Coș de Gunoi Inteligent cu Senzor, 50L, Oțel Inox și Plastic, Negru, 30.5x30.5x81.5cm | Aosom Romania
Touch control, rotund, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru






























































