Recomandăm
217,13 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 217,13 RON
- 12.02.2026 - 217,13 RON
- 16.01.2026 - 202,76 RON
- 10.01.2026 - 213,43 RON
- 08.12.2025 - 202,75 RON
- 05.12.2025 - 208,79 RON
- 01.11.2025 - 202,75 RON
- 27.10.2025 - 213,43 RON
- 23.10.2025 - 231,99 RON
- 03.02.2025 - 230 RON
- 10.01.2025 - 185,93 RON
- 10.01.2025 - 216,2 RON
- 21.12.2024 - 230 RON
- 06.12.2024 - 219 RON
- 14.11.2024 - 186,1 RON
- 01.11.2024 - 198 RON
- 03.02.2024 - 219 RON
- 15.01.2024 - 199 RON
Descrierea produsului
Coș de gunoi Curver Deco, 40 l
Dimensiuni
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 69 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | 25 -50 l |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 1.95 kg |
| Înălțime | 69.7 cm |
| Lățime | 30.9 cm |
| Lungime | 34.9 cm |
| Volum | 40 l |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | CURVER |
Recenzii
1.01 evaluare
5
0 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator anonim
Coșul a fost rupt, întregul sistem de pedale distrus!
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

162,96 RON
Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

376,93 RON400,99 RON
Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită







