Recomandăm
Covor Universal Shiraz Abstract, 140 x 200 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos/modern (68%)
- Calitate bună/excelentă (55%)
- Culorile nu corespund (5%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 451,5 RON
- 19.03.2026 - 451,5 RON
- 05.03.2026 - 548,25 RON
- 24.02.2026 - 645 RON
- 20.02.2026 - 548,25 RON
- 16.02.2026 - 645 RON
- 14.02.2026 - 548,25 RON
- 10.02.2026 - 645 RON
- 23.01.2026 - 483,75 RON
- 16.01.2026 - 516 RON
- 10.01.2026 - 561,15 RON
- 06.01.2026 - 645 RON
- 05.12.2025 - 548,25 RON
- 14.11.2025 - 419,25 RON
- 01.11.2025 - 451,5 RON
- 27.10.2025 - 535,35 RON
- 09.10.2025 - 516 RON
- 08.10.2025 - 492 RON
- 01.10.2025 - 461 RON
- 26.09.2025 - 431 RON
- 23.09.2025 - 430,5 RON
- 19.09.2025 - 467,4 RON
- 19.09.2025 - 492 RON
- 18.09.2025 - 615 RON
- 15.07.2025 - 604 RON
- 11.07.2025 - 519 RON
- 03.07.2025 - 604 RON
- 26.06.2025 - 634 RON
- 20.06.2025 - 526 RON
- 17.06.2025 - 634 RON
- 10.06.2025 - 539 RON
- 06.06.2025 - 545 RON
- 01.06.2025 - 634 RON
- 27.05.2025 - 507,2 RON
- 27.05.2025 - 537,15 RON
- 23.05.2025 - 537 RON
- 20.05.2025 - 547,4 RON
- 16.05.2025 - 547 RON
- 09.05.2025 - 553,8 RON
- 30.04.2025 - 644 RON
- 25.04.2025 - 547 RON
- 22.04.2025 - 644 RON
- 18.04.2025 - 547 RON
- 15.04.2025 - 644 RON
- 10.04.2025 - 554 RON
- 26.03.2025 - 515 RON
- 25.03.2025 - 644 RON
- 20.03.2025 - 554 RON
- 10.03.2025 - 644 RON
- 05.03.2025 - 554 RON
- 26.02.2025 - 644 RON
- 22.02.2025 - 554 RON
- 15.02.2025 - 644 RON
- 13.02.2025 - 554 RON
- 11.02.2025 - 644 RON
- 04.02.2025 - 554 RON
- 03.02.2025 - 644 RON
- 03.02.2025 - 609 RON
- 21.11.2024 - 517,6 RON
- 06.11.2024 - 520,2 RON
- 01.11.2024 - 459 RON
- 01.11.2024 - 609 RON
- 01.10.2024 - 487 RON
- 17.09.2024 - 429 RON
- 13.09.2024 - 518 RON
- 11.09.2024 - 609 RON
- 16.08.2024 - 489 RON
- 01.08.2024 - 609 RON
- 28.07.2024 - 518 RON
- 16.07.2024 - 609 RON
- 12.07.2024 - 518 RON
- 26.06.2024 - 609 RON
- 20.06.2024 - 487 RON
- 30.04.2024 - 609 RON
- 26.04.2024 - 518 RON
- 18.04.2024 - 609 RON
- 17.04.2024 - 518 RON
- 16.04.2024 - 609 RON
- 11.04.2024 - 518 RON
- 01.04.2024 - 609 RON
- 29.03.2024 - 548 RON
- 27.03.2024 - 609 RON
- 20.03.2024 - 487 RON
- 19.03.2024 - 609 RON
- 14.03.2024 - 518 RON
- 10.03.2024 - 609 RON
- 08.03.2024 - 518 RON
- 06.03.2024 - 609 RON
- 02.03.2024 - 549 RON
- 01.03.2024 - 494 RON
- 27.02.2024 - 549 RON
- 22.02.2024 - 467 RON
- 18.02.2024 - 549 RON
- 14.02.2024 - 472 RON
- 30.01.2024 - 549 RON
- 19.01.2024 - 469 RON
Descrierea produsului
Piesele colecției Shiraz te învață cum să decorezi un spațiu în stil rustic într-o manieră elegantă. Partea superioară este fabricată din polipropilenă , un material cu o întreținere foarte ușoară și perfect pentru cei ce suferă de alergii. Partea inferioară este fabricată din iută naturală , material deosebit de durabil și în același timp o fibră cu o producție regenerabilă. Brandul Universal are grijă de natură, adaptându-și întregul proces de producție pentru a fi sustenabil și utilizând materiale reciclate sau reciclabile oriunde este posibil.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 13 mm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 7.9 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Margini întărite/cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Shiraz |
| Model | Abstract |
| Design | Modern |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 310000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos/modern (68%)
- Calitate bună/excelentă (55%)
- Culori vii/atractive (27%)
- Culorile nu corespund (5%)
Recenzii ale utilizatorilor
produs foarte frumos
Covorul este modern, îmi place cu adevărat.
Frumos, s-a potrivit perfect în interior.
Culorile nu corespund deloc.
Calitativ, culori vii
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător





















