Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 99 RON
- 22.02.2025 - 99 RON
- 15.02.2025 - 115 RON
- 13.02.2025 - 99 RON
- 29.01.2025 - 103,5 RON
- 28.01.2025 - 115 RON
- 24.01.2025 - 98 RON
- 21.01.2025 - 115 RON
- 17.01.2025 - 101 RON
- 01.01.2025 - 115 RON
- 27.12.2024 - 98 RON
- 24.12.2024 - 115 RON
- 20.12.2024 - 98 RON
- 14.12.2024 - 115 RON
- 13.12.2024 - 91 RON
- 10.12.2024 - 115 RON
- 06.12.2024 - 98 RON
- 03.12.2024 - 115 RON
- 30.11.2024 - 92 RON
- 28.11.2024 - 98 RON
- 26.11.2024 - 104 RON
- 22.11.2024 - 88 RON
- 20.11.2024 - 104 RON
- 19.11.2024 - 99 RON
- 14.11.2024 - 84 RON
- 12.11.2024 - 99 RON
- 08.11.2024 - 84 RON
- 07.11.2024 - 99 RON
- 30.10.2024 - 105 RON
- 29.10.2024 - 89 RON
- 29.10.2024 - 86 RON
- 28.10.2024 - 89 RON
- 28.10.2024 - 86 RON
- 28.10.2024 - 89 RON
- 27.10.2024 - 86 RON
- 21.10.2024 - 105 RON
- 16.10.2024 - 89 RON
- 08.10.2024 - 105 RON
- 04.10.2024 - 89 RON
- 01.10.2024 - 105 RON
- 27.09.2024 - 89 RON
- 17.09.2024 - 105 RON
- 13.09.2024 - 89 RON
- 30.08.2024 - 105 RON
- 25.08.2024 - 89 RON
- 20.08.2024 - 105 RON
- 16.08.2024 - 89 RON
- 22.02.2024 - 80 RON
- 16.02.2024 - 94 RON
- 14.02.2024 - 81 RON
- 30.01.2024 - 94 RON
- 26.01.2024 - 80 RON
- 23.01.2024 - 94 RON
- 19.01.2024 - 84 RON
- 15.01.2024 - 94 RON
Descrierea produsului
Coșul are o utilizare convenabilă și ușoară. Este fabricat din plastic de înaltă calitate și disponibil în mai multe culori, și are o capacitate de 50 l.
Dimensiuni
| Lăţime: | 33 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 62 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 1.645 kg |
| Înălțime | 62.5 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Volum | 50 l |
| Seria | Signature Range |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Addis |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Un produs foarte practic și estetic!
În imagine, coșul de gunoi este de culoare bej, însă în realitate este de culoare gri.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru






