Recomandăm
Covor din lână Flair Rugs Aubusson, 67 x 210 cm, albastru
Dimensiuni 67×210 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate superioară (46%)
- Aspect plăcut/frumos (54%)
- Diferențe de culoare (8%)
- Livrare întârziată (8%)
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 573,75 RON
- 05.12.2025 - 573,75 RON
- 01.11.2025 - 512,99 RON
- 01.11.2025 - 573,75 RON
- 22.10.2025 - 540 RON
- 01.08.2025 - 645 RON
- 30.07.2025 - 629 RON
- 25.07.2025 - 541 RON
- 15.07.2025 - 629 RON
- 12.07.2025 - 541 RON
- 20.06.2025 - 522 RON
- 17.06.2025 - 629 RON
- 06.06.2025 - 535 RON
- 04.06.2025 - 534,65 RON
- 20.05.2025 - 629 RON
- 19.05.2025 - 554 RON
- 19.05.2025 - 535 RON
- 18.05.2025 - 554 RON
- 18.05.2025 - 535 RON
- 17.05.2025 - 554 RON
- 10.04.2025 - 541 RON
- 07.04.2025 - 629 RON
- 27.03.2025 - 614 RON
- 25.03.2025 - 599 RON
- 20.03.2025 - 515 RON
- 10.03.2025 - 599 RON
- 05.03.2025 - 515 RON
- 26.02.2025 - 599 RON
- 22.02.2025 - 515 RON
- 20.02.2025 - 599 RON
- 16.10.2024 - 479 RON
- 08.10.2024 - 599 RON
- 04.10.2024 - 509 RON
- 01.10.2024 - 599 RON
- 17.09.2024 - 514 RON
- 13.09.2024 - 509 RON
- 04.09.2024 - 599 RON
- 16.08.2024 - 514 RON
- 01.05.2024 - 599 RON
- 24.04.2024 - 479 RON
- 18.04.2024 - 599 RON
- 17.04.2024 - 509 RON
- 16.04.2024 - 599 RON
- 11.04.2024 - 509 RON
- 01.04.2024 - 599 RON
- 29.03.2024 - 539 RON
- 24.03.2024 - 599 RON
- 14.03.2024 - 509 RON
- 10.03.2024 - 599 RON
- 08.03.2024 - 509 RON
- 02.03.2024 - 599 RON
- 01.03.2024 - 539 RON
- 27.02.2024 - 599 RON
- 22.02.2024 - 509 RON
Descrierea produsului
Atunci când cumpărați un covor, acesta trebuie să fie unul care să țină peste ani. Acest covor este fabricat din lână autentică și rezistent la murdărie. Lâna este un excelent izolator termic și fonic, iar la atingere acesta este foarte plăcut. Fibrele de lână sunt de asemenea, elastici și sunt cu memorie , și chiar și după o perioadă îndelungată în care ceva va sta așezat pe covor, fibrele vor dobândi forma lor originală . În primele luni fibrele pot să se desprindă și să cadă, nu vă temeți întrucât acesta este un proces normal și după 2-3 luni acest proces se va opri Notă: După ce rulezi covorul, sunt necesare câteva săptămâni pentru ca acesta să revină la forma inițială (aceasta este o caracteristică comună a covoarelor din lână). Dacă observi fire ieșite din covor, îți recomandăm să nu le smulgi ci pur și simplu să le tai cu o foarfecă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 67 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 210 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Tip covor | Traversă |
| Material | Natural |
| Culoare | Albastru |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Lână |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 4.96 kg |
| Lățime | 67 cm |
| Lungime | 210 cm |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Margini întărite |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | Lotus Premium |
| Model | Floral/ornamental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2500 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% lână |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Calitate superioară (46%)
- Aspect plăcut/frumos (54%)
- Util și practic (15%)
- Diferențe de culoare (8%)
- Livrare întârziată (8%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte frumos și util!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
ASPECT PLACUT, CALITATE, CORESPUNDE ASTEPTARILOR
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Superb.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
De calitate și plăcut...
Nu este primul covor de acest tip pe care l-am cumpărat. Le ador! Sunt moi, stilate!
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Suport pentru haine negru telescopic din metal Herkules – Wenko
300×120 cm, în stil modern, în stil industrial

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Uscător de rufe Vario – Metaltex
137×78×68 cm, freestanding

Uscător de rufe Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, freestanding


















