Recomandăm
Coș de gunoi Curver Slim, 40 l
Dimensiuni 60×39×25 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Dimensiuni și formă excelente (22%)
- Design frumos și practic (22%)
- Capacul/coșul sosit deteriorat (22%)
- Capacul iese din balamale (11%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 274,99 RON
- 12.03.2026 - 274,99 RON
- 16.01.2026 - 233,74 RON
- 05.12.2025 - 247,49 RON
- 01.11.2025 - 233,74 RON
- 27.10.2025 - 252,99 RON
- 01.10.2025 - 274,99 RON
- 23.09.2025 - 252,99 RON
- 14.08.2025 - 274,99 RON
- 03.02.2025 - 209 RON
- 13.01.2025 - 184,08 RON
- 10.01.2025 - 196,46 RON
- 21.12.2024 - 209 RON
- 03.12.2024 - 199 RON
- 06.11.2024 - 180 RON
- 01.11.2024 - 170 RON
Descrierea produsului
Coș de gunoi Curver Slim, 40 l
Dimensiuni
| Lăţime: | 39 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 25 cm |
| Înălţime: | 60 cm |
Specificații
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | 25 -50 l |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 2.359 kg |
| Înălțime | 60.7 cm |
| Lățime | 39.3 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Volum | 40 l |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Curver |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Dimensiuni și formă excelente (22%)
- Design frumos și practic (22%)
- Corespunde descrierii/asteptărilor (33%)
- Capacul/coșul sosit deteriorat (22%)
- Capacul iese din balamale (11%)
- Material plastic, nu inox (11%)
Recenzii ale utilizatorilor
A ajuns cu urechile de la capacul rabatabil rupte. Nu se poate folosi.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Corespunde descrierii.
Capacul coșului de gunoi iese din balamale.
Nu stiu.... Experienta nașpa
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Coș de gunoi ideal, dimensiuni și formă excelente.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Termos crem pentru mâncare 6 l Termo – Orion

Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal









